• Káva Mallay ku Vám domov alebo do firmy

Doprajte si výnimočnú kávu Mallay doma

Spríjemnite si každodenné vstávanie kvalitnou organickou kávou. Nie každý má čas a chuť na rannú prechádzku do kaviarne, a preto je kvalitná organická káva v pohodlí Vášho domova ideálnym riešením pre mnohých z nás. Vychutnajte si povzbudzujúce dúšky kávy kedykoľvek budete chcieť bez toho, aby ste sa museli presúvať. Servírovaním chutnej a kvalitne kávy potešíte aj návštevy, ktoré k vám domov zavítajú. Nebuďte prekvapený, keď sa práve Vaša obývačka stane populárnym miestom stretnutí a diskusií, pretože kvalitná káva spája a je vhodným doplnkom rodinných, či priateľských stretnutí. Organická káva má navyše zdraviu prospešné vlastnosti, ako je napríklad prítomnosť antioxidantov. Naša organická káva navyše neobsahuje žiadne umelé suroviny, prísady, či kovy alebo pesticídy. Ochutnajte poctivú pravú organickú kávu oslobodenú od neduhov bežnej kávy.

Káva mallay je ideálna na príjemné posedenie doma
Kávu mallay si vychutnáte vo firme

Vychutávajte si kávu vo Vašej firme

Je všeobecne známe, že káva povzbudzuje a podporuje pracovné nasadenie. Vo väčšine súčasných spoločností a firiem je už takmer rituálom ranná káva s kolegami, ktorá často uvoľní atmosféru pred náročným dňom a pozitívne myšlienkovo naladí všetkých zúčastnených kávičkárov. Ďalším častým fenoménom sú poobedné kávičky, kde sa naopak môžu vyriešiť doposiaľ vzniknuté problémy, no predstavujú aj príležitosť spomaliť, zamyslieť sa a rozplánovať si zostávajúci pracovný a osobný čas čo najefektívnejšie. Samozrejme netreba zabúdať ani na porady, pracovné stretnutia a návštevy, pri ktorých môže byť kvalitná organická káva kľúčom k otvorenému a úspešnému dialógu. Drvivá väčšina hostí a prísediacich si v dnešnej dobe objednáva práve kávu a jej kvalita môže často ovplyvniť celkový výsledok a otvorenosť diskutujúcich. Navyše, ak podávate ako občerstvenie kvalitný a lahodný produkt, jasne dávate najavo, že vám na danom stretnutí, či rokovaní záleží, čo môže zanechať veľmi pozitívny prvý dojem.

Kde ju môžem kúpiť?

Kvalitná káva je nepochybne veľmi dôležitou súčasťou každodenného života a môže ovplyvniť mnoho, na prvý pohľad nesúvisiacich, oblastí. Vzhľadom na jej popularitu je teda prirodzené, že v istom momente jednoducho zásoby kávy spotrebujete. Našťastie máme pre Vás riešenie! Dostať sa ku kvalitnej organickej káve ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Navštívte náš eshop a vyberte si z aktuálnej ponuky, a to všetko z pohodlia domova, či kancelárie, alebo nás kontaktujte priamo na telefónnom čísle, či prostredníctvom emailu. Nemusíte za nami cestovať, všetko sa dá vybaviť aj online. Nahliadnite do nášho eshopu a nájdite organickú kávu, ktorá spĺňa všetky Vaše kritériá v cenovo prijateľnej relácii.

Chceli by ste ochutnať našu kávu nech sa páči tu si môžete
zakúpť vzorky online

Káva mallay svetlé praženie 1Kg

Svetlé praženie 1 Kg

Káva mallay svetlé praženie 250g

Svetlé praženie 250 g

Káva mallay tmavé praženie 250g

Tmavé praženie 250 g

Ochutnať ju môžete aj v kaviarňach