RODINNÁ FIRMA ZO SRDCA SLOVENSKA

"PREMENIŤ BEŽNÚ ŠALKU KÁVY NA GURMÁNSKY ZÁŽITOK."

AKO SME VZNIKLI? 

Všetko to začalo tým, že pred 10 rokmi sme otvorili prvú vlastnú kaviareň. Nakoľko sme sa dlhšie trápili s výberom kvalitnej kávy. Začali sme premýšlať o vlastnej káve, ktorá bude spĺňať všetky kvalitatívne podmienky. Postupne sa táto myšlienka začala premieňať na realitu a v roku 2014 vyšiel z pražiarne prvý balík Organickej kávy. 


AKÝ JE ROZDIEL MEDZI NAMI A INÝMI ZNAČKAMI? 

Nakoľko sme v minulosti mali problém nájsť do našich kaviarní kvalitnú kávu, tak kvalita je to čo chceme aby nás odlišovalo od iných značiek. Dnes nie je problém kúpiť kávu, ale problém je kúpiť skutočne kvalitnú kávu. Nehovoríme, že máme najkvalitnejšiu kávu na svete, ale určite patríme na popredné miesta. A koniec koncov to je aj jeden z dôvodov prečo v našej ponuke nenájdete 100 druhov káv. Ide nám skutočne o kvalitu a nie kvantitu. Takže hlavný rozdiel medzi nami a inými značkami je KVALITA.


AKÁ JE VÍZIA FIRMY? 

V najbližších rokoch máme v pláne vybudovať silnú slovenskú značku kávy s vlastnou sieťou predajní po celom Slovensku. Zároveň chceme vybudovať jedinečný eshop, tak aby nákup kávy bol jednoduchým procesom a následne dodanie zážitkom. V rámci služieb plánujeme našim zákaznikom priniesť unikátnu možnosť tzv. predplatného kávy, aby nemuseli každý mesiac objednávať našu kávu. 


AKO VNÍMAME ZÁKAZNÍKA? 

Každý zákazník je jedinečný a má individuálne potreby. Nie každý si vie dať rady, ktorú kávu si vybrať alebo ako si ju pripraviť. Z toho dôvodu sa snažíme vytvárať prostredie, kde sa každý zákazník môže na nás obrátiť a môže sa na nás spoľahnúť. Zároveň musíme doplniť, že vzťah medzi zákazníkom a nami, nevnímame ako jednorázový nákup ale ako dlhodobý vzťah.